Zakończenie akcji Pola Nadziei 2019

23/maj/2019 | Pola Nadziei

23 maja br. w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie miało miejsce uroczyste zakończenie tegorocznej akcji Pola Nadziei.

W czasie tej uroczystości zostały rozdane podziękowania szkolnym koordynatorom (nauczycielom) oraz placówkom, które wziął aktywny udział w akcji (przedszkola, szkoły oraz jedna parafia). Rozstrzygnięty został również konkurs na “Żonkilową poduszkę”.

Jego laureaci zostali nagrodzeni, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali podziękowanie za udział w konkursie. Młodzież szkolna oraz dzieci z przedszkola ubogacili nasze spotkanie występami, za które otrzymali gromkie brawa. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy częstowali się cukierkami “Pola Nadziei”.

Ciasto upieczone przez wolontariuszy THD wszystkim bardzo smakowało! Na zakończenie przy dobrej muzyce bawiliśmy się radośnie i wesoło.

Zapraszamy na kolejne “Pola Nadziei” 🙂

Fotorelacja: