Boże Narodzenie 2020

23/grudzień/2020 | Aktualności

“Przyjdź Panie Jezu, potrzebujemy Ciebie! Przyjdź blisko nas! Ty jesteś światłem: przebudź nas ze snu miernoty, zbudź nas z mroku obojętności. Przyjdź, Panie Jezu, spraw, aby nasze roztargnione serca stały się czujne: spraw, abyśmy poczuli pragnienie modlitwy i potrzebę miłowania”

Papież Franciszek

Kochani Podopieczni, Wolontariusze, Darczyńcy i Sympatycy Tarnowskiego Hospicjum Domowego w Tarnowie!

W tym trudnym czasie ograniczeń niech nic nie przeszkadza naszej duchowej wolności w pełni pragnąć przyjścia i przyjęcia Boga rodzącego się dla nas w małej i bezradnej, jak często my dzisiaj ludzkiej Dziecinie.

Ten, który jest Światłem niech uwrażliwia nasze serca na potrzeby tych, którzy żyją w ciemności życia. Niech Nowonarodzony będzie źródłem żywej radości, niegasnącej nadziei i wiernej miłości na naszych codziennych drogach.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzy Zarząd THD.