Kiermasz stroików świątecznych 2020

15 grudnia&12b00p;2020 | Aktualności

Dnia 13 grudnia 2020 w Ostrej Bramie przy Kościele Księży MIsjonarzy odbył się kiermasz stroików świątecznych.

Jest już tradycją, że w okresie przedświątecznym nauczyciele i młodzież ZSMiE w Tarnowie własnoręcznie przygotowują stroiki a następnie na kiermaszu organizowanym przy naszym kościele je wyprzedają.

Dochód ze sprzedaży przeznaczają na wsparcie działalności naszego hospicjum. W tym roku również, pomimo pandemii i braku młodzieży w szkole stanęli na wysokości zadania i zrobili wszystko by kiermasz się odbył.

Stroiki wykonali nauczyciele wymienionej szkoły a także koordynatorzy wolontariatu z innych szkół i zaprzyjaźnione osoby naszego hospicjum. Zainteresowanym zakupem pięknych stroików nie brakowało. Dlatego szybko na naszym kiermaszowym stoisku zrobiło się pusto.

Usłyszeliśmy też wiele ciepłych słów o ludziach związanych z hospicjum.

Serdecznie WSZYSTKIM dziękujemy
Zarząd THD