Wielkanoc 2024

29/marzec/2024 | Aktualności

“Dziś uroczyście głosimy, że On, Pan naszego życia jest “zmartwychwstaniem i życiem” świata. Jest to Pascha, która oznacza “przejście”, ponieważ w Jezusie dokonało się decydujące przejście ludzkości: przejście ze śmierci do życia, z grzechu do łaski, z lęku do zaufania, z rozpaczy do komunii. Niech dla każdego z Was, drodzy bracia i siostry, zwłaszcza dla chorych i ubogich, dla osób starszych i dla tych, którzy przeżywają chwile próby i trudu, będzie przejściem od cierpienia do pocieszenia. Nie jesteśmy sami: Jezus Żyjący, jest z nami na zawsze.

Ojciec Święty Franciszek

Niech ta Święta Noc Zmartwychwstania Jezusa przyniesie orędzie NADZIEI – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wsparcia, pocieszenia, towarzyszenia i bliskości. Najlepsze życzenia na Wielkanoc Podopiecznym, Darczyńcom i Wolontariuszom składa

Zarząd THD w Tarnowie.